Humanic_Cover
Humanic_Logo

Humanic

HUMANIC URČUJE TRENDY UŽ OD ROKU 1872

HUMANIC je prémiovým obchodníkem na trhu s obuví, a to jak v domovském Rakousku, tak v dalších 8 evropských zemích.

V HUMANICu nám záleží na kvalitě produktů i služeb. Přinášíme rozmanitou nabídku těch nejlepších světoznámých značek a záleží nám na tom, abyste u nás byli vždy spokojeni. Snažíme se, aby nákup v našich prodejnách byl malým nákupním zážitkem. V České republice nás najdete na 24 prodejnách (v Evropě provozujeme celkem 144 prodejen). Vaše chodidla jsou u nás v těch nejlepších rukách, protože více než 1 400 zaměstnanců, odborníků na obuv a módu, vám kompetentně poradí a nabídne perfektní a inovativní služby. V HUMANICu najdete to nejlepší z nabídky na trhu. V sortimentu máme světoznámé a žádané značky jako Vagabond, Tommy Hilfiger, Pat Calvin, Calvin Klein Jeans, Guess, Kate Gray, Tamaris, Bugatti, Skechers, Puma, Nike, Adidas a mnoho dalších. Na našich prodejnách vybavených moderními technologiemi budete mít dostatek příležitostí si vše pohodlně vyzkoušet. Zkrátka se postaráme, aby vám boty dokonale padly.

Samozřejmostí jsou také doplňkové služby pro váš příjemný nákup. Vyzkoušejte například službu Rezervovat v prodejně. Na webových stránkách HUMANIC.NET si vyberete boty, kliknete na rezervaci v prodejně a následně si je přijdete vyzkoušet. Nikdo vám je už nevykoupí před nosem. Pokud se vám budou boty líbit, zaplatíte přímo na místě. Jedinečné výhody na vás čekají také v našem zákaznickém KLUBU PŘÁTEL FRANZE. Členové pravidelně získávají nejrůznější slevy a exkluzivní nabídky. Vyzkoušejte klub HUMANIC na www.humanic.net/cz/club, nebo se do něj přihlaste na jedné z našich prodejen.

Boty nás doprovází na každém kroku – v práci, ve volném čase, na dovolené i doma. Jakmile naše dítko udělá první krok, začneme se shánět po prvních botičkách. V HUMANICu proto najdete boty i doplňky, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Celý sortiment pro vás sestavují experti na módu tak, aby si zde přišel na své opravdu každý.

Jsme spokojeni, pokud jste spokojeni i vy.

HUMANIC
Zeptej se Franze.

www.humanic.net

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV