Marimóda_Logo

Marimóda

Módní značka pro ženy MARIMÓDA byla založena v roce 2005

Kolekce módního oblečení, kabelek a doplňků je exkluzivně vytvářená právě pro Vás. Nabízíme společenské šaty, topy, halenky, saka, sukně, kalhoty, šátky, opasky ale také i kabelky, psaníčka, bižuterii a další doplňky. Mimo jiné zastupujeme značky Geisha, KennyS, Jopess, ZOSO a YVON. Máme také i vlastní dlouhá léta osvědčenou produkci. 

Společenská móda pro všechny příležitosti: ples, taneční, promoce, koncert, divadlo, večírek, módní přehlídka či jakákoliv jiná společenská událost, ale také i firemní a manažerské oblečení jak do zaměstnání, tak i na firemní akce. Se svou širokou nabídkou v kolekcích společenské módy poskytujeme doslova ráj pro citové vyjádření ženy, pro kterou je móda nejen velikou inspirací, ale i zábavou a vášní, díky níž vyjadřuje svoji ženskost.

Za stabilitou značky stojí preference precizního zpracování kvalitních materiálů a netradiční kombinace při spojování látek. MARIMÓDA je určena pro sebevědomé a úspěšné ženy, které dokážou ocenit kombinaci dokonale padnoucích střihů, luxusních materiálů, osobitého vzhledu a kvalitu zpracování. 

Co žena, to jedinečná osobnost, a proto ve svých prodejnách nabízíme pouze limitované množství z každé kolekce. 

Našim zákaznicím poskytujeme osobní profesionální poradenství s příjemnou přátelskou atmosférou. Nákup u nás není pouze nákup, ale ryze ženský prožitek. Je pro nás důležité, aby se každá žena cítila díky nám svá a jedinečná v rámci našeho motta: S vášní být sama sebou.

Dámská móda
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV