Moment_Cover
Moment_Logo

Moment

Jsme MOMENT - prospěšný second hand. V Ostravě fungujeme přes 10 let, cirkulujeme oblečení, prodlužuje jeho život a pomáháme dál. V našem obchodě v Avionu koupíte oblečení a doplňky prémiové kvality. Na své si u nás přijdou milovníci značek a kvalitních materiálů. A navíc, nákupem u nás přímo podpoříte 6 českých neziskovek.

Chcete nás podpořit dary? Můžete je donést na kteroukoliv naši pobočku. Takže i do Avionu. Máte toho víc? Raději nám dopředu zavolejte nebo se směřujte na náš sklad. Děkujeme, že s námi konáte dobro. <3 

Jsme MOMENT – prospěšný second hand. V Ostravě fungujeme přes 10 let, cirkulujeme oblečení, prodlužujeme jeho život a pomáháme dál. V našem obchodě v Avionu koupíte oblečení a doplňky prémiové kvality. Na své si u nás přijdou milovníci značek a kvalitních materiálů. A navíc, nákupem u nás přímo podpoříte 6 českých neziskovek.

Chcete nás podpořit dary? Můžete je donést na kteroukoliv naši pobočku, takže i do Avionu. Máte toho víc? Raději nám dopředu zavolejte nebo se obraťte na náš sklad. Děkujeme, že s námi konáte dobro.

Aktuálně finančně podporujeme tyto neziskovky:

  • Mobilní hospic Ondrášek,

  • Společnost pro ranou péči Ostrava,

  • Denní stacionář Žebřík, o.p.s.,

  • Kola pro Afriku, o.p.s.,

  • CCBC (Czech Coalition for Biodiversity Conservation),

  • Save-Elephants, z.s.

V Ostravě máme 5 poboček (Nám. Msgre Šrámka, Českobratrská, 28. října, Opavská, Rudná – Avion) a centrální sklad (Bohumíra Dvorského), v Praze pak 1 prodejnu na Vinohradech. Součástí našeho konceptu je projekt Daruji oblečení (www.darujiobleceni.cz), prostřednictvím kterého může zdarma zásilkou darovat oblečení, doplňky a jiné kdokoliv z celého Česka.

Jste zvědaví a chcete o nás vědět víc? Mrkněte se na náš web nebo na web našeho celorepublikového projektu www.darujiobleceni.czDámská módaPánská módaDětská módaObuv
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV