Nobilis Tilia

Nobilis Tilia – aromaterapeutická kosmetika z Českého Švýcarska

Přijďte načerpat jedinečnou atmosféru Českého Švýcarska a nadechnout se blahodárných vůní bylin a přírody Vlčí Hory, kterou jsme vám přinesli až do Ostravy.

V Nobilis Tilia již 30 let vyrábíme přírodní aromaterapeutickou kosmetiku pro ženy, děti i muže. Nabízíme bohaté portfolio certifikovaných, BIO a veganských produktů, jejichž základní ingredienci tvoří 100% čisté éterické oleje. Díky jejich rozmanitým pozitivním účinkům na pokožku a tělesné i psychické zdraví člověka naše kosmetika nejen hýčká pleť, ale působí jako terapeutikum na tělo, mysl a emoce.

Mnohaletá praxe, odborné znalosti aromaterapie zakladatelů a majitelů společnosti a neustálé zdokonalování receptur, jsou zárukou přírodní aromaterapeutické kosmetiky té nejvyšší kvality, kterou nyní naleznete i v Ostravě.

Co u nás koupíte?
V našem sortimentu naleznete kosmetiku pro ženy i muže v každém věku, pomocníky pro období těhotenství a mateřství, ucelenou péči o děti od narození až do školních let. A rovněž na 150 druhů éterických olejů a unikátních olejových směsí té nejvyšší kvality, stejně jako doplňkový sortiment (knihy, aroma difuzéry, dárkové poukazy ad.)

Služby na prodejně:

  • Věrnostní systém

  • Nákup dárkových poukazů

  • Zajímavé akce a přednášky ze světa aromaterapie

  • Voňavé tvoření

     – výroba vlastního aromaterapeutického produktu

  • PICK UP – TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA NA PRODEJNĚ:

Zavolejte nám na číslo +420 601 200 677 během otevírací doby. Objednávku společně vytvoříme a připravíme k vyzvednutí do 24 h. To vše zcela zdarma.

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV