VIGOSS JEANS_Cover
VIGOSS JEANS_Logo

VIGOSS JEANS

Módní značka VIGOSS byla založena v roce 1996. Za krátkou dobu své existence se dynamicky rozvinula v perspektivní a oblíbenou módní značku. Od roku 1998 tuto značku v ČR a SR zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ s.r.o., která začala budovat velkoobchodní síť odběratelů a zároveň vlastní maloobchodní prodejny pod označením VIGOSS JEANS. Seznam prodejen naleznete na www.vigossjeans.cz.

Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně a zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru a kvalitní materiály. Snaží se o slušivou módu nejen pro mladé. Mezi nejžádanější výrobky pánské i dámské kolekce patří jednoznačně džíny všech délek a střihů. Naše kalhoty jsou především oblíbené pro svůj materiál, zpracování, střih a pohodlí. Z našich kolekcí se dále velmi dobře prodávají dámské a pánské bundy, trika, svetry, košile a ostatní sortiment. Další velkou předností našich výrobků je přijatelná cena, která osloví široké spektrum zákazníků, kteří ocení kvalitu za rozumnou cenu. Naším cílem bylo a je vytvořit takové prostředí na našich prodejnách, aby se v něm zákazníci cítili dobře a aby zde nalezli zboží a služby, které jim budou plně vyhovovat.

Vedle značky VIGOSS naleznete na naší prodejně další velmi kvalitní značky. Dámskou i pánskou kolekci nabízí německá značka Lerros, dále pak prodáváme i dámskou kolekci značky Kenny´s. Jedná se o značky, které navrhují oblečení ležérního stylu, velmi dobré kvality, a to v ucelených kolekcích, které spolu velmi krásně barevně ladí.

Dále u nás naleznete značky Street One, Cecil, Broadway.

Také vám rádi doporučíme velmi kvalitní a elegantní značku RAMONS, která vyrábí pánské svetry a mikiny zajímavého vzhledu, a to i v nadměrných velikostech 3XL až 6XL.

Srdečně vás zveme na návštěvu naší prodejny VIGOSS JEANS.

Dámská módaPánská móda
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV