Yves Rocher_Cover
Yves Rocher_Logo

Yves Rocher

Francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher se zrodila z lásky k Bretani, její přírodě, pobřeží, vřesovištím, lesům a polím. Už od roku 1959 se její experti věnují objevování světa rostlin, v jehož bohatství hledají řešení každé nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být ještě krásnější potýkají. Příroda pro značku představuje víc než zdroj inspirace – stojí v samotném jádru jejího konání.

Cílem značky je odhalovat potenciál rostlin a zároveň dosáhnout blahobytu pro všechny způsobem, který je šetrný k přírodě i biodiverzitě. Už více než 60 let je značka botanikem, pěstitelem, výrobcem, distributorem i prodejcem kosmetických produktů z přírody té nejvyšší kvality. Výhodou naší zodpovědnosti za celý proces výroby je to, že máme plnou kontrolu nad našimi hodnotami, snižujeme dopad na životní prostředí a ustavičně pracujeme na zlepšení nás samotných.

Navštivte naši prodejnu a objevte i vy svět Yves Rocher a způsob myšlení, který stojí za účinnými produkty rostlinné kosmetiky. Na výběr máte péči o obličej, tělo i vlasy, parfémy, dekorativní kosmetiku a opalovací přípravky. Pokud si nejste jistí tou pravou péčí pro vás, vždy rády pomohou naše profesionální kosmetické poradkyně, které vás provedou výběrem produktů na mírů přesně vašim potřebám. Vyzkoušejte zdarma také naši diagnostiku pleti a nechte si sestavit svou kosmetickou rutinu.Zdraví a wellness
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV