Sustainability icon

Udržitelnost

S AVIONEM O KROK BLÍŽE K UDRŽITELNĚJŠÍ PLANETĚ

Každý rok se 22. dubna slaví Den Země! Svět se zpomalí a začne hlasitěji přemýšlet nad mnohými ekologickými výzvami, kterým naše planeta čelí. Země, společnosti, instituce a miliony lidí po celém světě spojují své síly, aby vytvořili větší povědomí o změně klimatu a dalších důležitých tématech týkajících se udržitelnosti.

NÁŠ POHLED
Ani my jsme si nemohli nechat ujít příležitost zúčastnit se této každoroční akce a připomenout toto téma výrazněji než obvykle. V průběhu roku jsou naše akce, činnosti a iniciativy zaměřeny na udržitelnost a zdravý životní styl. Usilujeme o to, abychom vás inspirovali k zdravějšímu a udržitelnějšímu životnímu stylu. Naše snaha postarat se o největší místo setkání, které všichni sdílíme, zde nekončí, děláme mnohem víc, než se na první pohled zdá. Víme, že jeden den v roce nestačí k velké změně, proto je pro nás každý den Dnem Země. Chceme-li skutečně přispět k vytvoření lepší planety a bojovat proti dopadům změny klimatu, musíme jednat v dlouhodobé perspektivě.

STRATEGIE SPOLEČNOSTI
Spolu s IKEA a dalšími partnery se zaměřujeme na vědomou spotřebu a vytvoření ze zdravého a udržitelného života žádoucí volbu, která je atraktivní, přístupná a cenově dostupná pro co nejvíce lidí. Jinými slovy, chceme, aby „být zelený“, bylo snadné pro každého. Plánujeme poskytovat nabídku zážitků a služeb, které budou inspirovat, a které umožní lidem žít lepší, udržitelnější, zdravější a šťastnější život – to vše v mezích naší planety.

Naším cílem je přispět k tzv. bezodpadové společnosti a celkově být ve všech našich aktivitách šetrní k přírodě. Jedním ze způsobů, jak toho docílit, je neustále hledat způsoby, jak zajistit, aby naše místo setkání odráželo udržitelnost prostřednictvím jeho efektivního, inovativního a inteligentního designu a provozu.

CÍL SPOLEČNOSTI
Jsme připraveni udělat větší kroky a urychlit tak cestu k zdravější planetě snížením naší klimatické stopy. Jako cíl jsme si určili, že do roku 2025 budeme spotřebovávat a nakupovat 100% obnovitelnou elektřinu. Je to další věc, kterou můžeme udělat, tak proč tak nečinit. Jen s konkrétními ambicemi můžeme skutečně něco změnit a inspirovat ostatní, aby udělali totéž.

KAŽDÝ DEN JE DEN ZEMĚ!
Udělejme z každého dne Den Země! Každý z nás může přispět i málem, tak proč nezačít dnes? Stačí vyměnit jednou za čas auto za kolo nebo jít pěšky, koupit si žárovky z IKEA, které šetří energii nebo místo plastových sáčků nebo nákupních tašek používat ty textilní. Je toho spousta, i malou změnou můžeme udělat velké věci.

Pojďte do toho s námi, každý den malým kouskem k lepší budoucnosti.

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV