BENULékarna_Cover
BENULékarna2_Logo

BENU Lékárna 2

V této lékárně, která je už druhou BENU Lékárnou v obchodním centru Avion, si můžete vyzvednout léčivé přípravky a zdravotnické prostředky na lékařský předpis či poukaz, dále nabízí rozmanitý výběr volně prodejných léčiv, potravinových doplňků, bylinných čajů, dětské výživy a jiné.

Lékárna disponuje ojedinělým, ale širokým sortimentem léčebné kosmetiky a kosmetických přípravků na všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie (například A-Derma, Avène, Bioderma, Esthederm, Eucerin, Klorane, La Roche-Posay, Nuxe, Vichy a další). Kvalifikované farmaceutické asistentky vám po předchozím objednání provedou vyšetření pleti speciální dermokamerou pro diagnostiku pleti. Cílem je plně vyhovět vysokým požadavkům všech návštěvníků Avion Shopping Park Ostrava na špičkovou kvalitu kosmetických přípravků s možností testování pomocí vzorků.

V lékárně najdete ortopedickou obuv Peter Legwood, kterou je možné na místě upravit na míru dle vašich potřeb.

Po předchozím objednání si můžete nechat změřit CRP, hladinu cukru, cholesterolu nebo si nechat otestovat paměť v našem Centru prevence s poradenstvím vyškolených a vysoce kvalifikovaných lékárníků v oboru péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou.

Náš personál vám zde vždy ochotně poradí, případně objednají přípravky, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

www.benuprevence.cz

  Lékárna a optikaZdraví a wellnessKrása
  Logotype

  Avion Shopping Park

  IČO: 10708898
  Rudná 114/3114
  700 30 Ostrava
  +420 774 284 661

  Chceme znát váš názor!

  © 2021-2023

  Ingka Centres Holding BV